tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Mianem tapicerki meblowej określamy wszelkie elementy materiałowe na kanapach, fotelach i krzesłach. Ze względu na normalne użytkowanie mebli elementy tapicerowane oraz meble tapicerowane są szczególnie narażone na zabrudzenia, które są praktycznie nie do usunięcia domowymi sposobami. Domowe pranie tapicerki często prowadzi do występowania zacieków, przebarwień lub sztywnienia tkaniny, która w reakcji na nieprawidłowo dobrane środki czyszczące traci swoje pierwotne właściwości. Dlatego pranie tapicerki meblowej i czyszczenie mebli tapicerowanych wart powierzyć profesjonalistom.

Planując czyszczenie tapicerki meblowej nie warto eksperymentować. Nieudany eksperyment może nasz kosztować znacznie więcej niż profesjonalna usługa prania tapicerki. Nasza firma od lat specjalizuje się w praniu i czyszczeniu tapicerki oraz mebli tapicerowanych. Działamy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości świadcząc kompleksowe usługi klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz klientom instytucjonalnym. Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Plamy na tapicerce meblowej różnią się od siebie, w konsekwencji czego wymagają zastosowania różnych środków czyszczących i piorących. Często poprzez nieodpowiedni dobór środka czyszczącego możemy utrwalić plamę lub uszkodzić tkaninę. Dlatego w swojej pracy korzystamy z różnych środków czyszczących i odplamiaczy dedykowanych do różnych zastosowań – usuwania plam wodnych, usuwania plam po sokach owocowych i warzywnych, usuwania plam tłustych, usuwania plam po kawie i herbacie, a także usuwania z tapicerki pozostałości po gumach do żucia.

W przypadku trudnych do usunięcia plam lub bardzo zabrudzonej tapicerki, kiedy ze względu na poziom zabrudzenia musimy zastosować silniejsze środki, zawsze testujemy je na niewidocznym fragmencie tkaniny. Dzięki temu mamy pewność, że powierzona nam tapicerka zostanie wyczyszczona, a nie uszkodzona. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie odpowiednie narzędzia – szmatki i gąbki.

Poleska 3 

Profesjonalne pranie i czyszczenie tapicerki meblowej

Od ponad 10 lat zajmujemy się praniem i czyszczeniem tapicerki meblowej. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Działamy wyłącznie na sprawdzonych środkach czyszczących i narzędziach, dzięki czemu czyścimy szybko i sprawnie, jednocześnie nie uszkadzając czyszczonych powierzchni.

Klientów zainteresowanych zleceniem prania i czyszczenia tapicerki meblowej lub mebli tapicerowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Zajmujemy się praniem sof, krzeseł, foteli, a także czyszczeniem dywanów i wykładzin dywanowych. 

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?