tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Dbanie o higienę w niełatwych czasach pandemii stało się ważnym elementem życia ludzkiego i funkcjonowania każdej firmy, troszczącej się o zdrowie i życie swoich konsumentów i pracowników. Mając na uwadze cenne uwagi i zalecenia epidemiologów, podjęliśmy się niełatwej misji realizowania usług z zakresu dezynfekcji pomieszczeń. Bezpieczeństwo zdrowotne jest najważniejszą obecnie kwestią naszego życia, dlatego wychodzimy naprzeciw żywotnym potrzebom społecznym. Dezynfekcja pomieszczeń przeciwko covid 19 stała się usługą, bez której wiele branż nie wyobraża sobie dalszego funkcjonowania. Obszarem realizacji naszych działań jest miasto stołeczne Warszawa.

Dezynfekcja Covid Warszawa – usługi na terenie stolicy

Dla klientów z Warszawy i najbliższych okolic wykonujemy skuteczną dezynfekcję różnych, często problematycznych powierzchni. Wykorzystywany przez nas sprzęt gwarantuje sprawne i szybkie pozbywanie się drobnoustrojów z porządkowanej przestrzeni. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dezynfekcja za pomocą ozonowania to sprawdzony sposób, który ma na celu usunięcie koronawirusa oraz innych szkodliwych patogenów z czyszczonych obiektów. Nowoczesne urządzenia parowe są bezpieczne w eksploatacji, zatem nie występuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych po zakończonej pracy. Podłogi, kafelki i inne obiekty, które zostaną sprawnie wyczyszczone, stają się bezpieczne dla użytkownika. Czyszczenie powierzchni zapewnia nie tylko pozbycie się koronawirusa, ale również innych zarazków. Dezynfekcja zabija większość patogenów. Jeśli nie potrafimy pozbyć się przykrych zapachów dobiegających zza mebli, z kuchni, z warsztatu, warto wybrać usługę ozonowania skutecznie rozprawiającą się z nieprzyjemnymi aromatami.

Dezynfekcja Warszawa – Usuwanie wirusa SARS COV 2 z różnych powierzchni

Na czym polega profesjonalne ozonowanie pomieszczeń za pomocą środków dezynfekujących? Profesjonalna dezynfekcja pozwala na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, spowodowanych namnażaniem się bakterii i grzybów. Usługi dezynfekcji pomieszczeń są często wybierane przez podmioty, których działalność polega na bezpośrednim kontakcie z klientami. Bezpieczeństwo zapewniane przez skuteczne parowe porządkowanie przestrzeni docenione zostało m.in. przez instytucje i podmioty gospodarcze, chętnie korzystające z naszych usług. Ozonowanie pomieszczeń ma na celu zwalczenie negatywnych patogenów chorobotwórczych, mogących mieć negatywny wpływ na życie ludzi oraz zwierząt. Ozon, dzięki swojej chemicznej charakterystyce, znakomicie się utlenia przy kontakcie ze wszelkimi zanieczyszczeniami. Powoduje to natychmiastową dezaktywację wirusów i śmierć innych patogenów, mogących rozmnażać się w optymalnych dla siebie warunkach.

Dlaczego warto wybrać usługę usuwania patogenów w Warszawie? Zamgławianie to innowacyjna metoda dezynfekcji powierzchni – niweluje aktywność szkodliwych mikrobów, ekspresowo niszcząc wszelkie wirusy, bakterie czy grzyby.

Nasza firma realizuje swoje usługi w Warszawie, umożliwiając szybki dojazd do klienta w celu przeprowadzenia zabiegu dezynfekcji. W przypadku większych zleceń, czas oczekiwania na zrealizowanie zlecenia może się wydłużyć. Obieramy najlepsze metody i środki do walki z patogenami, zważając na charakterystykę czyszczonego obiektu.

Stąd też oferujemy:

 • Odkażające ozonowanie przestrzeni;
 • Niwelowanie drobnoustrojów za pomocą bezpiecznej metody czyszczenia;
 • Dezynfekcję usuwającą bakterie, wirusy i grzyby;
 • Bezpośredni dojazd do klienta w Warszawie;
 • Usługi usuwania przykrych zapachów w zakładach pracy, mieszkaniach, firmach;
 • Inne usługi mające na celu usunięcie wirusa covid 19 na terenie Warszawy.

Skutecznie i efektywnie – dezynfekcja Warszawa anty covid 19

Środki ochrony osobistej nie zawsze stanowią wystarczającą barierę dla wirusa. Zdarza się, iż pomimo usilnych prób część szkodliwych patogenów znajdzie się na elementach infrastruktury, w zamkniętych obiektach, czy w zakładach pracy. Może stać się to w momencie, gdy osoby odwiedzające pomieszczenie są zakażone, bądź przyniosły patogen na np. ubraniu. Nie da się zatem w stu procentach przeciwdziałać przenikaniu zarazków do zamkniętych pomieszczeń. Wymagałoby to olbrzymiej ostrożności i każdorazowego ubierania szczelnego kombinezonu. Na szczęście można działać także po fakcie – im wcześniej dezynfekcja zostanie przeprowadzona, tym oczywiście lepiej.

Ozonowanie jest sprawdzoną metodą usuwania patogenów. Wykorzystujemy jedynie certyfikowane i oryginalne urządzenia emitujące dezynfekującą mgłę. Ozon, a w zasadzie jego cząsteczki, wnikają nawet w najmniejsze zakamarki, dzięki czemu nasze usługi dot. dezynfekcji są sprawdzonym sposobem na pozbycie się mikroorganizmów.

Profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń realizowana przez naszą firmę jest gwarantem pozbycia się wirusa wywołującego SARS COV 2 z podłóg, ścian, przedmiotów, mebli i innych obiektów umiejscowionych w określonej przestrzeni. Dezynfekcja i ozonowanie stało się sprawdzoną i polecaną metodą oddziaływania na szkodliwe zarazki. Warszawa to miasto w którym zapotrzebowanie na usługi dezynfekcji są niezwykle potrzebne.

Ze względu na dużą liczbą funkcjonujących firm, a także osób, chcących zapewnić sobie nieskrępowaną swobodę funkcjonowania w warunkach maksymalnie higienicznych postanowiliśmy realizować skuteczne działania dot. dezynfekcji w stolicy.

Dezynfekcja pomieszczeń – cena

Do wyceny przyjmujemy następujące „parametry” :

 • powierzchnia pomieszczenia w m2
 • standardowa wysokość 3,30

W takim wypadku cena za zamgławienie 1 m2 pokoju biurowego wyniesie ok. 1,00 

 • pomieszczenia wysokie powyżej 3,30 – plus 20%
 • praca w nocy (po 20:00, i święta – plus 30%)

Minimalne jednorazowe zlecenie to 1.000,00 zł netto z uwagi na:

 • Dojazd 2 pracowników wykonujących usługę
 • koszt 2 kompletnych, jednorazowych strojów ochronnych
 • Wkłady do masek p/chemicznych

Zamów darmową wycenę

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?