tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Bieżące usuwanie plam z wykładzin, środki do bieżącej konserwacji.

SAPUR A – środek do usuwania plam i miejscowych zabrudzeń z wykładzin dywanowych i dywanów. Usuwa rozpuszczalne w wodzie plamy po sokach, napojach alkoholowych, świeże plamy po kawie i herbacie.

SAPUR B – środek usuwa tłuste i oleiste plamy po maśle, śmietanie, paście do butów. Zawsze przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić trwałość kolorów pranych powierzchni.

GUM REMOVER – preparat do usuwania gumy do żucia oraz wosku.Gum Remover jest zamrażaczem w formie aerozolu, przeznaczonym do usuwania gumy do żucia oraz wosku, głównie z dywanów i wykładzin dywanowych. Preparat zamraża resztki gumy do żucia przywarte do dywanu, dzięki czemu staje się łatwo usuwalna mechanicznie. Nadaje się także do ubrań i tapicerki.

AROMX 81 – Preparat do usuwania plam z wykładzin dywanowych (Pre spray). Preparat na bazie wodnej przeznaczonym do usuwania plam i przykrych zapachów z mocno zabrudzonych wykładzin dywanowych. Powinien być stosowany przed wykonywaniem zabiegu czyszczenia wykładziny. Preparat oprócz detergentów zawiera składniki zmiękczające wodę, rozpuszczalniki, składniki usuwające przykre zapachy oraz rozjaśniacze optyczne powodujące przywracanie naturalnych kolorów tkaniny.

AROMX 80 EXSTRACITON CARPET CLEANER – preparat do ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów. Nisko pieniący koncentrat do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych, zawiera składnik neutralizujący przykre zapachy. Nadaje się do wszystkich typów urządzeń czyszczących metodą ekstrakcyjną lub parową. Produkt ten jest specjalnie opracowaną mieszaniną związków chemicznych, które poprzez ekstrakcję natryskową szybko i skutecznie usuwają zanieczyszczenia.

PLUSH CARPET SHAMPOO– wysoko pieniący środek do prania dywanów metoda pianową. Preparat do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych. Skutecznie oddziela brud od tkaniny. Po wyschnięciu stanowi proszek, który bardzo łatwo usuwa się za pomocą odkurzacza. Zawiera rozjaśniacze optyczne, sprawujące, że czyszczona tkanina odzyskuje swe naturalne żywe barwy. Skutecznie eliminuje kurz i roztocza mogące być przyczyną alergii. Przeznaczony do prania dużych powierzchni wykładzin i dywanów w obiektach instytucjonalnych, przemysłowych oraz wszelkiego rodzaju placówkach.

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?