tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

W Warszawie powstaje coraz więcej firm, świadczących usługi sprzątające. Nie jest jednak łatwo znaleźć firmę, która wykonuje szereg czynności składających się na perfekcyjne utrzymanie czystości w każdym pomieszczeniu biurowym. Poleska 3 jest firmą oferującą kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, w związku z czym możemy się pochwalić, że zaufało nam wielu szanowanych, a zarazem wymagających klientów.

Poleska 3 to firma z bardzo dużym doświadczeniem, działająca na rynku w Warszawie od 1992 roku. Oferujemy usługi z zakresu dezynsekcji, deratyzacji oraz sprzątania w Warszawie oraz okolicach. Zapewniamy profesjonalne usługi związane z utrzymaniem czystości, skierowane szczególnie do właścicieli firm (sprzątamy m.in. pomieszczenia biurowe, sale użytkowe).

Nasza firma w ramach sprzątania dokładnie czyści powierzchnię oraz wykonuje takie specjalistyczne zabiegi jak: pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin, zabezpieczenie podłóg powłokami polimerowymi, konserwacja oraz nabłyszczanie podłóg, krystalizacja i polerowanie marmurów. Kompleksowo sprzątamy także zaplecza kuchenne oraz gastronomiczne.

Świadcząc nasze usługi w Warszawie i okolicach, dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był zadowolony. Dbamy o najwyższą jakość usług sprzątania, każda nasza praca jest dokładna, staranna a przede wszystkim szybka. Nasza ekipa sprzątająca składa się z osób sumiennych oraz doświadczonych w branży. Kładąc duży nacisk na profesjonalizm w sprzątaniu, używamy jedynie najwyższej jakości środków czystości. Czyszczenie wykonujemy wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem. Wykfalifikowany personel, bardzo dobry sprzęt i doświadczenie składają się na efektywność naszego sprzątania.

Dzięki naszej pracy Państwa biura w Warszawie będą lśniły czystością. Poza wykonywaniem szerokiej oferty usług z zakresu czyszczenia i sprzątania, zajmujemy się także sprzedażą profesjonalnych środków czystościowych oraz odczynników chemicznych.

Swish
Ecolab
CID LINES
SaneChem

Sprzątanie

W ofercie również:

Nie potrzeba „Kuchennych Rewolucji” żeby wiedzieć, że kuchnie w restauracjach i wszelkich innych lokalach gastronomicznych oraz hotelach i pensjonatach wymagają regularnego czyszczenia i sprzątania.

Utrzymywanie czystości w kuchni wpływa na jakość oraz bezpieczeństwo przygotowywanych posiłków, a także na komfort i wydajność pracy personelu. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnianie pracowników, których wyłącznym zadaniem jest dbanie o czystość kuchni.

Rozwiązaniem może być skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, która zapewni nie tylko wykwalifikowaną i doświadczoną siłę roboczą, ale również odpowiednie urządzenia myjąco-czyszczące i detergenty.

Tym sposobem zlecając sprzątanie kuchni mamy pewność, że nasza kuchnia będzie naprawdę czysta i bezpieczna, a my możemy zapomnieć o ponoszeniu dodatkowych kosztów związanych z zakupem specjalistycznych środków czystości.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolic. W ramach usługi sprzątanie kuchni Warszawa zapewniamy kompleksową obsługę – od usuwania zanieczyszczeń nagromadzonych w trudnodostępnych miejscach, po regularne sprzątanie i czyszczenie bieżących zabrudzeń. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń myjąco-czyszczących oraz wysokiej jakości detergentów, dzięki którym możemy zagwarantować, że Państwa kuchnia będzie nie tylko czysta, ale również wolna od niebezpiecznych bakterii i grzybów.

Nie potrzeba wielkiej powodzi, żeby przeobrazić pomieszczenie mieszkalne lub lokal użytkowy w nieużytek wymagający sporego nakładu czasu i pracy, aby przywrócić go do stanu pierwotnego. Wystarczy wadliwa instalacja wodno-kanalizacyjna, okresowe intensywne opady deszczu powodujące lokalne podtopienia, awaria lub błąd człowieka.

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniach jest niezwykle żmudne i pracochłonne. Zależnie od skali zalania może wymagać usunięcia stojącej wody, opróżnienia pomieszczenia z uszkodzonych sprzętów i mebli, a także stałych elementów wyposażenia jak wykładziny dywanowe, a następnie jego gruntownego oczyszczenia i dezynfekcji. W takim przypadku najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej.

Usługę sprzątanie po zalaniach w Warszawie kierujemy do klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych z terenu miasta Warszawa oraz okolic.

Usługa obejmuje kompleksową obsługę zalanych pomieszczeń – od opróżnienia z uszkodzonych przez wodę sprzętów, mebli oraz innych elementów wyposażenia, aż po gruntowne czyszczenie i porządkowanie.

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu własnego sprzętu oraz środków czyszczących. Dzięki temu Nasi Klienci mogą się w pełni skoncentrować na innych działaniach wymagających ich zaangażowania – naprawie wadliwej instalacji lub przeprowadzeniu postepowania odszkodowawczego.

Zależnie od potrzeb Naszym Klientom możemy zaoferować również kompleksowe usługi związane z dezynfekcją i deratyzacją pomieszczeń.

SANEPID to słowo spędzające sen z powiek wielu przedsiębiorcom działającym w szeroko pojętej branży spożywczej i nie tylko. Drążą przed nim restauratorzy, piekarze i cukiernicy, a także właściciele sklepów i lokali użytkowych.

Zamiast bać się wizyty SANEPIDu najlepiej odpowiednio się do niej przygotować. A w tym może nam pomóc profesjonalna firma sprzątająco-czyszcząca z wieloletnim doświadczeniem w branży. Znajomość oficjalnych procedur oraz „ulubionych” zakamarków pracowników SANEPID sprawia, że pracownicy Poleska 3 szybko i sprawnie przygotują każdy lokal do kontroli, która będzie już tylko czystą formalnością.

Usługę sprzątanie przed wizytą SANEPID w Warszawie kierujemy do wszystkich przedsiębiorców z terenu miasta Warszawa i okolic. W szczególności do restauratorów, właścicieli małej gastronomii oraz lokali usługowych, którzy z racji oferowanych usług mogą oczekiwać wyjątkowo drobiazgowych kontroli.

Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem własnego sprzętu oraz środków czyszczących. Dzięki temu Nasi Klienci mogą się skupić na formalnym przygotowaniu do wizytacji z SANEPIDu, zamiast martwić się o zaopatrzenie pracowników firmy sprzątającej w odpowiednie detergenty, narzędzia oraz niezbędne środki dezynfekujące.

Ponadto Naszym Klientom podpowiadamy jakie środki czystości i akcesoria higieniczne powinny być do dyspozycji pracowników na danym stanowisku pracy.

Klientów zainteresowanych możliwością jednorazowego skorzystania z naszych usług, jak również osoby rozważające możliwość nawiązania stałej współpracy z firmą sprzątającą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Każdy restaurator wie, że na sukces restauracji składa się wiele czynników – jakość i świeżość serwowanych posiłków, jakość obsługi kelnerskiej, wystrój wnętrza, czystość… Niestety nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnianie pracowników odpowiedzialnych tylko i wyłącznie za utrzymywanie sal restauracyjnych i toalet w czystości.

Rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątająco-czyszczącej. Usługę sprzątanie restauracji Warszawa kierujemy przede wszystkim do Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolic. W ramach usługi oferujemy kompleksowe sprzątanie pomieszczeń małej, średniej i dużej gastronomii.

Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem własnego sprzętu myjąco-czyszczącego oraz detergentów. Dzięki temu Nasi Klienci ponosząc jeden koszt mogą zapomnieć o wszystkich problemach związanych z regularnym sprzątaniem restauracji – od zaopatrzenia pracowników w odpowiednie środki czyszczące, po dopilnowanie rzetelnego i skrupulatnego wykonywania prac porządkowych.

Sprzątamy:

  • sale restauracyjne,
  • sale bankietowe,
  • korytarze,
  • pomieszczenia pracownicze,
  • kuchnie (Zachęcamy do bliższego zapoznania się z usługą sprzątanie kuchni Warszawa),
  • ogródki letnie,
  • tarasy,
  • toalety.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która w sposób kompleksowy zajmuje się sprzątaniem, polecamy zapoznać się z naszą ofertą. 

Poleska 3 – skuteczne sprzątanie w Warszawie i okolicach!

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?