tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Zalało Ci mieszkanie w Warszawie? Dowiedz się co robić i gdzie szukać pomocy?

Wiele osób na co dzień mieszkających w bloku było kiedyś zalane przez sąsiadów z góry. Każdy z nas wie, jak nieprzyjemny zapach wilgoci unosi się wtedy w całym mieszkaniu. Przy podtopieniach odór jest spotęgowany przez większą ilość wody, która dostała się do pomieszczenia. Wtedy najczęściej niezbędna jest dezynfekcja całej zalanej części budynku, a następnie odkażenie i dezodoryzacja. Bez wykonania tych czynności budynek może kompletnie nie nadawać się do użytku. Co gorsza, przy zalaniach lub podtopieniach bardzo często dochodzi również do wybicia szamba, przez co do piwnicy lub przyziemia przedostaje się woda wymieszana z fekaliami. Wtedy bez dezynfekcji, odkażania i odwaniania nie można nawet myśleć o komfortowym mieszkaniu w zalanym budynku.

Cennik

Odkażanie i dezynfekcja po podtopieniu – jaka jest cena?

Podtopienia w niektórych regionach zdarzają się regularnie, w innych wyłącznie przy dużych opadach.
W Warszawie, jak w każdym innym mieście, w wielu miejscach nie da się całkowicie uniknąć podtopienia czy zalania piwnicy. Jeśli zdarzy się taki przypadek, to jesteśmy gotowi do udzielenia błyskawicznej i skutecznej pomocy przy usuwaniu negatywnych skutków kataklizmu. Zajmujemy się dezynfekcją i odkażaniem po zalaniu głównie na terenie Warszawy, ale również dojeżdżamy do okolicznych miejscowości. Wszędzie tam, gdzie zdarzy się podtopienie bądź zalanie piwnicy, przyziemia lub budynku gospodarczego, jesteśmy gotowi, by wkroczyć do akcji i przeprowadzić efektywną dezynfekcję, odkażanie oraz dezodoryzację zalanego pomieszczenia, w atrakcyjnej cenie.

Dezynfekcja i odkażanie budynków po zalaniu fekaliami – kilka faktów o których musisz wiedzieć.

Często się słyszy o zalaniach mieszkań. Zaliczamy tutaj sytuacje typu:

  • pęknięta rura,
  • awaria pralki,
  • przeciekająca wanna,
  • złe uszczelnienie hydroizolacji w mieszkaniu przez „wykończeniowców”,

Niestety zalanie prowadzi przeważnie do dużych szkód. Dlatego najważniejsza jest jak najszybsza reakcja i sprawdzenie co jest przyczyną zalania mieszkania.

Także w pierwszej kolejności zawsze ustalamy źródło problemu, żeby podjąć odpowiednie działania zapobiegawcze powstaniu następnych zniszczeń. Sprawdzamy, również ile zostało zalanych mieszkań. Następnie, kiedy opanowaliśmy już wyciek wody i zabezpieczyliśmy wszelkie zniszczenia, ważne jest to, żeby wszystko udokumentować. 

Możecie Państwo w tym celu skontaktować się z naszą firmą Poleska 3 która oszacuje straty po zalaniu
Jeżeli nasze mieszkanie jest ubezpieczone, koniecznie należy zgłosić powstałą sytuację do odpowiedniej firmy. 

Wtedy będzie potrzebne wykonanie protokołu strat. Wówczas kiedy wszystko już pozałatwiamy, będzie trzeba usunąć skutki zalania
W tym kierunku konieczne będzie wykonanie odpowiednich procesów, które osuszą skutecznie nasze ściany, sufity i podłogi. Następnie zabezpieczą pomieszczenia przed powstaniem pleśni, grzybów oraz nieprzyjemnego zapachu. Wszystkie te czynności leżą w zakresie firmy zajmującej się dezynfekcją mieszkań po zalaniu. Najlepiej więc zgłosić się do odpowiednich fachowców, którzy skutecznie przeprowadzą odkażanie, oczyszczenie miejsc dotkniętych zalaniem. Jeżeli nie podejmiemy ku temu żadnych kroków, będzie to skutkowało powstaniem grzybów, pleśni, uporczywego zapachu- co jest niebezpieczne dla zdrowia. Tym bardziej kontakt z fekaliami czy innymi nieczystościami może nawet prowadzić do poważnych zakażeń.

Dlatego jest to tak istotne, żeby szybko zareagować na problem i wybrać do dezynfekcji firmę mającą wysokie kwalifikacje.

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?