tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Metal to materiał, który jest podatny na korozje i uszkodzenia, szczególnie gdy jest nastawiony na ciągły kontakt z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Aby zachował swoje pierwotne właściwości konieczna jest jego okresowa konserwacja. Piaskowanie konstrukcji stalowych to jedna z najskuteczniejszych metod, aby zredukować uszkodzenia powstałe na powierzchni i usunąć ogniska korozji.

Piaskowanie konstrukcji stalowych – Warszawa

Nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy przeprowadzić skuteczne i bezpieczne czyszczenie powierzchni metalowych. Piaskowanie konstrukcji stalowych polega na użyciu specjalnego urządzenia, które wykorzystuje sprężone powietrze z dodatkiem drobinek ściernych. Kierując strumień na opracowywane elementy, jesteśmy w stanie usunąć z niej zanieczyszczenia oraz wyrównać powierzchnię. Piaskowanie konstrukcji stalowych jest stosowane także jako element konserwacji, gdyż pozwala pozbyć się wykwitów korozji i zapobiec dalszemu niszczeniu. Wśród zalet takiej metody można wymienić:

  • bezpieczeństwo dla struktury metalu,
  • szybkie opracowanie nawet dużych elementów,
  • dokładne i skuteczne oczyszczenie powierzchni,
  • uniwersalne zastosowanie do różnych typów konstrukcji.

Piaskowanie konstrukcji stalowych może być wykorzystywane jako wstępny etap dalszej obróbki metalu. Po takim oczyszczeniu powierzchnia jest gładka i równomierna, dzięki czemu może zostać pomalowana lub zabezpieczona preparatami ochronnymi.

Warszawa

Rejon działalności

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego piaskowania konstrukcji stalowych – zapraszamy do kontaktu. Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?