tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Dezynfekcja i odkomarzanie biura w Warszawie

Koronawirus zaskoczył nas wszystkich. Jest to wirus rozprzestrzeniający się w niezwykle szybkim tempie. Powoduje to, że zagrożone jest nie tylko zdrowie i życie ludzkie, ale także rozwój, a nawet byt przedsiębiorstw. Dlatego odpowiedzialnością każdego z nas jest dbanie, by zminimalizować ilość zarażonych osób. Do zarażenia nim może dojść drogą kropelkowa, przez kał i mocz, jak również poprzez kontakt z powierzchnią, na którą kichała bądź kaszlała osoba chora. Jak wynika z dotychczasowych badań naukowców, koronawirus utrzymuje się w powietrzu do 3 godzin, a na różnych powierzchniach nawet do kilku dni!* Dlatego też poza unikaniem kontaktów z innymi ludźmi i dbaniem o higienę bardzo ważna jest dezynfekcja otaczającej nas przestrzeni.

Odpowiadając na zaistniałą sytuację pandemii, z jaką mamy obecnie do czynienia, oferujemy Państwu usługę dekontaminacji (dezynfekcji pomieszczeń) przez zamgławianie ULV lub zamgławianie termiczne.

Dezynfekcja powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych w budynkach użyteczności publicznej

Przeprowadzimy kompleksową usługę dezynfekcji powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej (m.in. biur, hal, przedszkoli, szkół, klatek schodowych, obiektów gastronomicznych, itp.).

są do wielkości i specyfiki obiektu, układu pomieszczeń oraz tego, co się w nich znajduje.

Usługę dezynfekcji pomieszczeń dobrze jest wykonać w miejscach, w których stwierdzono wystąpienie wirusa, jak również prewencyjnie. Zmniejszy to ryzyko jego rozprzestrzeniania się w powietrzu.

Dezynfekcja mieszkań – cena

Do wyceny przyjmujemy następujące „parametry” :

  • powierzchnia pomieszczenia w m2
  • standardowa wysokość 3,30

W takim wypadku cena za zamgławienie 1 m2 pokoju biurowego wyniesie ok. 1,00 

  • pomieszczenia wysokie powyżej 3,30 – plus 20%
  • praca w nocy (po 20:00, i święta – plus 30%)

Minimalne jednorazowe zlecenie to 1.000,00 zł netto z uwagi na:

  • Dojazd 2 pracowników wykonujących usługę
  • koszt 2 kompletnych, jednorazowych strojów ochronnych
  • Wkłady do masek p/chemicznych

Zamów darmową wycenę

Covid-19

Zwalczanie koronawirusa przez zamgławianie pomieszczeń ULV

Dezynfekcja przez zamgławianie pomieszczeń ULV jest jedną ze stosowanych przez nas metod zwalczania koronawirusa. Polega ona na rozpyleniu specjalnego środka dezynfekcyjnego za pomocą urządzenia BURE ULV wytwarzającego „parę wodną”. Odśrodkowy system zamgławiania wytwarza bardzo małe kropelki wody (<10µm), które dokładnie penetrują wszelkie przestrzenie. Utrzymują się one w powietrzu przez długi czas, zapewniając doskonałą dezynfekcję. Dodatkowo oczyszczają atmosferę z kurzu i przykrych zapachów.

Zamgławianie termiczne w walce z koronawirusem

Drugą stosowaną przez nas metodą walki z koronawirusem jest tzw. zamgławianie termiczne. To bardziej zawansowana metoda walki z wirusami i bakteriami. Pozwala na równomierne rozprowadzenie środków dezynfekcyjnych również w trudnodostępnych miejscach i szczelinach oraz na dużych powierzchniach.

Środki do zamgławiania

Do dezynfekcji przez zamgławianie używamy wyłącznie sprawdzonych i bezpiecznych dla ludzi preparatów posiadających odpowiednie pozwolenia i certyfikaty. Korzystamy ze środków takich jak:

  • VIROCID
  • OXONIA ACTIVE

Warszawa

Odkażanie mieszkań w Warszawie – prosty sposób na zdrowsze życie

Kiedy wprowadzamy się do nowego domu lub mieszkania, najczęściej nie mamy pełnej wiedzy na temat przeszłości danego lokalu. Dlatego niekiedy możemy odczuwać pewien dyskomfort, żyjąc we wnętrzach wcześniej użytkowanych przez nieznane nam osoby. W takich przypadkach, jeśli mieszkają Państwo w Warszawie lub okolicach, warto zdecydować się na naszą usługę odkażania i dezynfekcji domów oraz mieszkań. Podczas procesu odkażania usuwane są wszelkie drobnoustroje, które mogły zagnieździć się w naszym mieszkaniu, czyli wirusy, pleśń (i inne grzyby), czy bakterie. Dezynfekcja domów pozwala zniszczyć zdecydowaną większość elementów, mogących źle wpływać na nasze samopoczucie.

Często przy składaniu życzeń powtarzamy sobie słowa w rodzaju – „oby było zdrowie, a reszta już sama przyjdzie”. Tak jest w istocie, dlatego dbanie o kondycję naszego organizmu najlepiej zacząć od miejsca, w którym spędzamy najwięcej czasu – czyli domu lub mieszkania. To nasza oaza, miejsce, w którym powinniśmy czuć się bezpiecznie i pewnie. Dlatego zawsze należy zastanowić się, czy przy kupnie lub długookresowym wynajmie lokalu, nie warto zająć się jego odkażaniem czy też dezynfekcją. W samej Warszawie, każdego roku, tysiące domów i mieszkań zmienia swoich właścicieli lub najemców. Często są to lokale umiejscowione w starym budownictwie, wymagające gruntownego remontu. Takich kamienic można spotkać w Warszawie dość sporo i warto w nich wykonać nie tylko gruntowne sprzątanie, ale również profesjonalne odkażanie i dezynfekcję. Będą wtedy Państwo mieli pewność, że mieszkanie lub dom, do którego właśnie się wprowadziliście, są w pełni bezpieczne dla Państwa zdrowie. Jednocześnie taki proces nie wiąże się z wysoką ceną. Zapraszamy mieszkańców Warszawy do kontaktu, ustalenia wyceny i umówienia się na odkażanie lub dezynfekcję Państwa domu bądź mieszkania!

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?