tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Wykrycie insektów w domu lub pracy jest przykrym doświadczeniem. Profesjonalna i skuteczna dezynsekcja mieszkania lub domu na terenie Warszawy to rozwiązanie, które pozwala wygrać walkę z insektami i całkowicie wyeliminować tych nieproszonych gości. Jeżeli chcesz pozbyć się insektów, skorzystaj z naszej usługi. Przeprowadzimy też niezbędną dezynfekcję.

Insekty to poważne zagrożenie dla zdrowia

Wiele szkodników (np. prusaki czy pluskwy) to gatunki synotropijne, które przebywają w otoczeniu człowieka, pasożytując między innymi na resztkach jedzenia. Oprócz oczywistych problemów estetycznych i obrzydzenia, sprawa dotyczy troski o zdrowie – bardzo często zwierzęta przenoszą groźne choroby i zagrażają ludziom. Dlatego dezynsekcja Warszawa okazuje się niezbędna.

Dezynsekcja

Szkodników należy się pozbyć jak najszybciej

Skuteczna dezynsekcja Warszawa pozwala na zlokalizowanie i usunięcie siedlisk groźnych dla człowieka insektów. Brak jakiejkolwiek reakcji może wywołać poważne konsekwencje.

Wszy i inne owady rozmnażają się w szybkim tempie i wykazują cechy ekspansywne, a z czasem przestają obawiać się człowieka, przechodząc do kolejnych części mieszkania.

Likwidujemy wszystkie insekty

Dezynsekcja Warszawa pozwala pozbyć się wielu szkodników (min. prusaków), które występują w dużych aglomeracjach miejskich.

Z powodzeniem zajmujemy się usuwaniem wszelkiego rodzaju szkodników oraz insektów. Nasze usługi dezynsekcji obejmują:

karaluch zwalczanie
  • Karaluchy i karaczany (prusaki karaluchy i larwy prusaków) i kleszcze
  • Mrówki faraona i populacje rybików cukrowych
  • Pchły i i kolonie pluskiew domowych (także larwy pluskiew)
  • Muchy (także muszki owocówki), meszki, komary i osy
  • Insekty biegaczowate
  • Chrząszcze Tenebrionidae żerujące w przechowalniach ziaren i zbóż
  • Muchówki ziemiórkowate (Sciaridae) w pieczarkarniach
  • Szkodniki drewna i inne insekty
  • Wyłapywanie szczurów

Określanie populacji insektów

Przygotowania do skutecznej dezynsekcji i zwalczania szkodników należy rozpocząć od określenia rodzaju i rozmiaru populacji owadów. Jedną z podstawowych metod umożliwiających trafną ocenę sytuacji jest wykorzystanie pułapek monitorujących.

Wykorzystujemy pułapki monitorujące

Pułapki monitirujące to rozwiązania, które pozwalają na trafne określenie rodzaju i liczebności populacji insektów jeszcze przed rozpoczęciem działań dezynsekcyjnych. Pułapka to niewielkie, kartonowe pudełko z tabletką feromonową. 

Ponieważ tabletka wydziela mocny wabiący zapach, wyczuwalny przez owady (min. prusaki i pluskwy), przyklejają się one do ściany pułapki. Właściwie rozlokowane pudełeczka monitorujące pozwalają określić, z jakim szkodnikiem podejmujemy walkę i jakie środki należy przygotować.

Metody

Sprawdzone metody z zakresu dezynsekcji

Przeprowadzamy kompleksową dezynsekcję preparatami najwyższej jakości, które zapewniają pełną skuteczność w walce z insektami. Mamy ogromne doświadczenie w tej branży (także deratyzacji) i spotykaliśmy się już z każdym rodzajem szkodników.

Jesteśmy w stanie pomóc nawet w najbardziej wstydliwych sytuacjach. Nasi fachowcy pomogą na każdym etapie usługi zwalczania owadów i deratyzacji. Rozstawimy pułapki monitorujące oraz dobierzemy odpowiednią metodę i preparat do mieszkań.

Nie musisz się o nic martwić – zajmiemy się wszystkim, abyś znów mógł poczuć się komfortowo we własnym domu. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody dezynsekcji, które wymieniono poniżej.

Innowacyjną i skuteczna jest dezynsekcja i zwalczanie metodą żelową. Specjalny aplikator w kształcie tuby pozwala wyłożyć żel w miejscach, przez które przechodzą lub w których żeruje robactwo. Metoda żelowa może być stosowana praktycznie wszędzie – nawet pod meblami antycznymi. 

Wykorzystanie tej metody mechanicznej jest bardzo wygodne, ponieważ mieszkania nie muszą być w żaden sposób przygotowane. Środek chemiczny wykładamy w newralgicznych punktach, na przykład pod blatami roboczymi, stołami lub szafkami w kuchni.  Dezynsekcja wykonywana jest szybko i efektywnie, jak wszystkie nasze usługi.

Jak na owady działa preparat do żelowania?

Preparaty chemiczne to silne środki owadobójcze, które działają na insekty po spożyciu. Kiedy mrówki lub karaluchy zjadają żel, wywołuje to reakcję chemiczną w ich organizmie, prowadzącą do natychmiastowej lub odłożonej w czasie śmierci.

Żel jest biodegradowalny i nie stanowi żadnego zagrożenia dla człowieka ani pupili domowych. 

Dezynsekcja metodą żelową: dlaczego warto?

Środek owadobójczy wykazuje opóźnione i spowolnione działanie, dlatego insekty żyją jeszcze przez pewien czas po spożyciu, a kolejne osobniki nie są świadome zagrożenia. Żel jest dla insektów smaczniejszy niż większość resztek, jakie mogą pojawić się w otoczeniu. W swoim składzie zawiera atraktanty pokarmowe, fagostymulanty (np. cukier) oraz środki przeciw pleśni.

Metoda żelowa nie jest repelentem, dlatego nie odstrasza robactwa. Wręcz przeciwnie, zapach i smak żelu przyciągają. Środek działa owadobójczo na wszystkie gatunki (także pluskwy domowe i roje karaluchów), bez względu na ich stadium rozwoju. Skutecznie uśmierca zarówno larwy, jak i dorosłe osobniki obu płci, także prusaki i pluskwy

Po aplikacji, żel zachowuje swoje właściwości przez długi czas, aż do 8 tygodni. Nie trzeba w żaden sposób przygotowywać mieszkań na zwalczanie owadów (nawet karaluchów).

Przeprowadzamy usługi dezynfekcji i dezynsekcji na terenie Warszawy wykorzystując innowacyjną metodę zamgławiania pomieszczeń. Dezynsekcja Warszawa przez zamgławianie jest znacznie skuteczniejsza niż tradycyjne opryskiwanie i pozwala na pozbycie się karaluchów.

Za pomocą generatora ULV wytwarzamy zimną mgłę, której mikroskopijne kropelki są mieszaniną wody oraz preparatu owadobójczego. Nie da się ich zauważyć gołym okiem, ponieważ ich średnica to zaledwie 30 mikronów. Lekkie kropelki unoszą się w powietrzu i osiadają na powierzchnie.

Jak skuteczne jest zamgławianie?

Zamgławianie ULV to niezwykle skuteczna dezynsekcja. Ponieważ mgła wytwarzana przez generator to niezwykle lekkie i małe drobiny, z łatwością docierają na powierzchnie i do każdej szczeliny. Tradycyjny oprysk nie pozwala na uzyskanie takiej dokładności.

Kiedy stosujemy zamgławianie ULV?

Zamgławianie to doskonała metoda na chemiczne zwalczanie gryzoni i owadów, którą z powodzeniem wykorzystujemy w pomieszczeniach zamkniętych. Dezynsekcja zwalcza wszystkie groźne dla człowieka insekty, takie jak karaluchy, prusaki karaluchy (i larwy prusaków), mrówki faraona, pchły, pluskwy (także pluskwa domowa i larwy pluskiew).

Jeśli chodzi o dzier włochaty w domu i inne biegaczowate w domu, bez problemu je usuniemy. To najlepsza dezynsekcja karaluchy Warszawa. Zarówno zwalczanie karaluchów Warszawa, jak i zwalczanie prusaków Warszawa za pomocą zamgławiania jest bardzo efektywne.

Usuwamy też muchy, osy, wywilżny, komary, meszki, kleszcze, chrząszcze czarnuchowate oraz owady żerujące na drewnie i inne insekty.

Jak działa dezynsekcja ULV?

Wykorzystując zamgławianie, środki owadobójcze zmieszane z wodą są zamknięte w kapsułach. Po tym, jak mgła osiądzie na powierzchni, woda ulega kondensacji i odparowuje, a preparat przeciw insektom pozostaje.

W momencie, gdy owad przejdzie przez miejsce, w którym znajduje się kapsułka, ta pęka i wydziela trującą substancję. Substancja zawarta w kapsułce to silny preparat o właściwościach owadobójczych. Po wydostaniu się na zewnątrz, pokrywa ciało insekta, w tym odnóża, których używa do zbierania pożywienia.

Z czasem środek przedostaje się do dróg pokarmowych insekta. Śmierć następuje zwykle w ciągu kilku godzin od nadepnięcia na kapsułkę.

Jak długo kapsułki pozostają na powierzchni?

Usługi dezynsekcji i dezynfekcji zamgławianiem ULV to skuteczna metoda, która zapewnia ochronę przed szkodnikami na długi czas. Jeżeli kapsułki nie zostaną wcześniej celowo zmyte, pozostają na powierzchni od 2 do 4 tygodni.

Szczegółowy czas uzależniony jest od kilku czynników, między innymi wilgotności i temperatury powietrza w pomieszczeniu. 

Czy zamgławianie zostawi ślady?

Ponieważ w czasie zamgławiania preparat owadobójczy zostaje bardzo mocno rozproszony, wytworzona para składa się z mikroskopijnych cząstek. Dezynsekcja nie powoduje zamoczenia ścian ani przedmiotów, jak w czasie zwykłego opryskiwania.

Dezynsekcja Warszawa z wykorzystaniem tej metody jest bardzo popularna. Nie zostawia zacieków na ścianach, sufitach ani meblach. Zdarza się, że przedmioty w pomieszczeniu są delikatnie wilgotne, ale nigdy mokre.

Bezpieczne kapsułki dezynsekcyjne

Stosowane kapsułki są bezpieczne dla domowników, w tym osób starszych. Preparat z ich wnętrza jest natychmiast absorbowany i wnika do wnętrza ciała insektów. Zabieg dezynsekcji jest w 100% bezpieczny dla człowieka.

Zawsze przed przeprowadzaniem działań dezynsekcyjnych zapewniamy merytoryczne wsparcie i informujemy Klientów, jak powinni postępować z powierzchniami, na których znajdą się mikrokapsułki. 

Zamgławianie – zalety

Zamgławianie to dezynsekcja, która zapewnia więcej korzyści niż metoda opryskowa. Jedną z jej zalet jest fakt, że insektycyd zachowuje swoje właściwości przez kilka miesięcy. Mikrokapsulacja okazuje się więc jedną z najtrwalszych metod dezynsekcyjnych i świetnie zwalcza pluskwy.

Kapsułki docierają w każde miejsce, dlatego insekty nie mogą się przed nimi schować ani ich uniknąć. Przyczepiają się nawet do powierzchni pionowych. Co więcej, są praktycznie bezwonne, dlatego nie wykazują właściwości repelentnych.

Wykorzystujemy najlepszy sprzęt

Wykonując zamgławianie pomieszczeń, wykorzystujemy wysokiej jakości generatory zimnej mgły. Ciecz wymieszana ze środkiem dezynsekcyjnym jest rozbijana przy użyciu silnego strumienia powietrza. Ponieważ jego przepływ jest regulowany, składniki mieszane są w trybie ciągłym, a powstałe drobinki mają taką samą wielkość. 

Dezynsekcja może być wykonana metodą termiczną, w której podgrzana mgła dociera do wszystkich zakamarków pomieszczenia. W niektórych miejscach insekty szczególnie lubią się chować – i właśnie tam pokrywają je drobinki środka owadobójczego. Chodzi między innymi o pęknięcia w murach i ścianach, ubytki w glazurze lub terakocie albo szczeliny w boazeriach. 

Zamgławianie w sterylizacji

Zamgławianie pomieszczeń ULV jest stosowane w dezynfekcji i sterylizacji pomieszczeń, w których najczęściej występują grzyby i pleśnie. Dezynfekcja jest niezbędna w archiwach, bibliotekach, muzeach, a także mieszkaniach.

Dzięki wykorzystaniu mgły ze środkiem dezynsekcyjnym, możliwa jest dezynfekcja, ozonowanie i likwidacja zarodników, mikroorganizmów i bakterii.

Zamgławianie doskonale sprawdza się również w metodach sterylizacji przestrzeni zagrożonych wirusami zakaźnymi. Dzięki odpowiednim preparatom chemicznym można zlikwidować wirusy o wysokiej zjadliwości, na przykład wywołujące ptasią grypę. Nasze dezynfekcja jest w 100% skuteczna.

Zamgławianie w dezodoryzacji pomieszczeń

Trzecim sposobem na skuteczne wykorzystanie zamgławiania ULV jest dezodoryzacja pomieszczeń. Skutecznie przeprowadzamy prace polegające na dezynfekcji i usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, szczególnie po przeprowadzonej dezynsekcji.

Zamgławianie wykorzystujemy też to nasycania pomieszczeń pożądanymi zapachami oraz nawilżania powietrza. Wszechstronne zastosowania w dezynsekcji, sterylizacji i dezodoryzacji sprawiają, że nasi Klienci chętnie zamawiają zamgławianie ULV.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo usług dezynsekcji

Korzystając z naszych usług dezynsekcji i deratyzacji Twoje mieszkanie jest bezpieczne. Wszelkie metody dezynsekcyjne są przyjazne dla ludzi i pupili. Używamy wyłącznie sprawdzonych i bezpiecznych środków chemicznych, które nie wywołują u człowieka reakcji niepożądanej. 

Wszystkie mają stosowne pozwolenia Ministra Zdrowia i stosowne atesty na bezpieczeństwo. Korzystamy z niegroźnych dla ludzi preparatów gryzoniobójczych oraz insektycydów.

Ponieważ stawiamy na bezpieczeństwo ludzi i mieszkań, w czasie tępienia wszelkiego rodzaju insektów przestrzegamy wytycznych Komisji Europejskiej, opisanych w IPM (Integrated Pest Management).

Q&A

Jak przygotować mieszkanie do dezynsekcji?

W zależności od wybranej metody, zwalczanie i dezynsekcja może wymagać przygotowania pomieszczenia lub całego mieszkania. W niektórych wypadkach konieczne jest schowanie przedmiotów codziennego użytku, dziecięcych zabawek i karmy oraz legowiska zwierzątek domowych.

Dla bezpieczeństwa lepiej schować produkty spożywcze i odłączyć urządzenia elektryczne z prądu. Zawsze informujemy klienta o czasie trwania usług dezynsekcji oraz o tym, czy może przebywać w pomieszczeniu przeznaczonym na dezynsekcję.

Czy trzeba informować sąsiadów?

W zależności od metody, często nie ma potrzeby informować mieszkańców sąsiednich lokali o planowanej dezynsekcji. Na przykład zwalczanie owadów wykorzystujące metodę żelową pozostaje praktycznie bez wpływu na inne mieszkania.

Nawet metoda opryskowa bardzo często ogranicza się w swoim zasięgu jedynie do dezynsekowanego mieszkania. Jeżeli zajdzie potrzeba poinformowania sąsiadów, zapewnimy w tym fachową pomoc.

TCH SERVICE

Profesjonalna dezynsekcja tylko z nami!

Jeżeli interesuje Cię skuteczna dezynsekcja mieszkania w Warszawie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług, także dla deratyzacji. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i nie boimy się nawet najtrudniejszych zleceń.

Zidentyfikujemy zagrożenie, między innymi za pomocą pułapek monitorujących. Dobierzemy odpowiednie metody, środki chemiczne i liczbę zabiegów dezynsekcji, aby przeprowadzić zwalczanie. Na bieżąco będziemy monitorować przebieg walki ze szkodnikami, a wszystkie prace wykonamy w sposób bezpieczny dla mieszkańców i zwierząt domowych.

Jeśli masz pytania lub nie wiesz, od czego zacząć zwalczanie szkodników, chętnie pomożemy i przeprowadzimy dezynsekcję. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś!


Dezynsekcja Warszawa – skuteczność gwarantowana!

Osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem:

Tomasz Chojnowski

0-602-174-967
(0-22) 662-14-28

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?