tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym myciem okien i szyb w Warszawie i jej okolicach. Oferujemy mycie okien i szklanych elewacji, czyszczenie witryn, szyb w budynkach prywatnych (mieszkaniach, domach) oraz w budynkach komercyjnych (restauracjach, obiektach handlowo-usługowych, hotelach, instytucjach publicznych – urzędach, szkołach). Wykonujemy również czyszczenie powierzchni szklanych oraz mycie okien na wysokości. Nasza działalność skupia się na terenie Warszawy, ale na życzenie Klienta dojeżdżamy również w inne miejsca.

Działamy na rynku warszawskim od 1992 roku, świadcząc fachowe usługi sprzątaniadezynsekcji oraz deratyzacji. Zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość i pełen profesjonalizm. Do mycia i polerowania szyb stosujemy jedynie środki czyszczące renomowanych producentów, które gwarantują lśniące i czyste okna na długo.

Profesjonalne usługi mycia okien w atrakcyjnej cenie

W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm, dokładność, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów, którzy kompleksowo zajmują się sprzątaniem pomieszczeń prywatnych oraz służbowych – począwszy od czyszczenia wykładzin i dywanów, aż po mycie okien oraz szyb. Działalność naszej firmy opiera się na wysokim standardzie świadczonych usług oraz terminowości – tak, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom oraz wymaganiom.

Oferujemy naszym Klientom atrakcyjny cennik usług. Ceny mycia okien i szyb uzależnione są od rodzaju zlecenia, terminu oraz ilości czyszczonych powierzchni. Podejmuje się zarówno zleceń jednorazowych, jak i regularnych. Dla stałych Klientów zapewniamy atrakcyjne ceny i rabaty. Zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem w Warszawie.

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?