tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Jedną z metod odkomarzania pomieszczeń oraz posesji zewnętrznych jest zamgławianie. Metoda polega na rozpylaniu w pomieszczeniu, na ogrodzie, działce lub innej posesji z komarami, cieczy zmieszanej ze środkiem dezynfekującym. Zamgławianie wykonywane jest profesjonalnym sprzętem, który rozprowadza środki komarobójcze poprzez silny strumień powietrza i tworzoną w ten sposób mgłę. Metoda ta jest skuteczna, ponieważ mgła dociera nawet do trudno dostępnych miejsc i szczelin na powierzchniach, gdzie mogą przebywać i rozmnażać się komary. Zamgławianie komarów oraz innych insektów w Warszawie można wykonywać metodą na zimno oraz termiczną.

Zamgławianie termiczne i na zimno są jednymi z najpopularniejszych metod dezynfekcji. Zainteresowanie tą formą zamgławiania wiąże się ze skutecznością tej metody oraz możliwością szybkiego jej przeprowadzenia. Zamgławianie na zimno wykonywane jest za pomocą profesjonalnych generatorów zimnej mgły, które wytwarzają zimne krople o wielkości 30 mikronów. Razem ze środkiem biobójczym rozpylane są one w powietrzu. Zamgławianie termiczne polega na wytwarzaniu cieczy pod bardzo wysoką temperaturą. Mgła wytwarzana podczas zamgławiania termicznego składa się z kropli o wielkości około 0,5 mikrona (ich wielkość uzależniona jest od ustawień sprzętu podczas zabiegu termicznego). Roztwór w kontakcie z otoczeniem zaczyna się skraplać. Zamgławianie termiczne oraz na zimno wykonywane jest przy pomocy profesjonalnego sprzętu przez specjalistów z POLESKA z Warszawy.

Odkomarzanie

Zamgławianie pomieszczeń

Zamgławianie pomieszczeń to skuteczna metoda nie tylko walki z komarami, ale także innymi insektami. Zamgławianie w pomieszczeniach służy do ich dezynfekcji z komarów, meszek, karaluchów, mrówek, pluskw, much, os, muszek owocowych, pcheł, muchówek, chrząszczy z rodziny czarnuchowatych i szkodników drewna. Ta metoda dezynfekcji wspomaga również walkę z grzybami, bakteriami, wirusami, pleśniami w pomieszczeniach. Zamgławianie pomaga również w dezodoryzacji pomieszczeń – eliminowaniu mało przyjemnych zapachów oraz nawilżaniu.

Chcesz skutecznie zwalczyć komary? Szukasz metody szybkiej dezynfekcji pomieszczeń? Zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem POLESKA z Warszawy.

Zapraszamy do współpracy!

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?