tel: +48 602 174 967 mail: biuro@poleska.pl

Nasza firma oferuje usługi z zakresu alpinistycznego mycia okien. Wykonujemy mycie szyb na wysokości oraz czyszczenie przeszklonych elewacji i fasad. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje do pracy na wysokościach, pozwalają nam oferować kompleksowe usługi mycia szyb i okien.Ponadto,posiadamy odpowiedni sprzęt, który umożliwia nam wykonywanie nawet najbardziej nietypowych i trudnych zleceń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Warszawy i w jej okolicach.

Oferujemy Państwu usługi w Warszawie w zakresie:

  • profesjonalnego mycia szyb i okien na wysokościach,
  • mycia przeszklonych powierzchni – elewacji, wind, balkonów i tarasów,
  • mycia przeszklonych dachów i świetlików.

W ramach usług oferujemy również inne prace na wysokościach, wymagające kwalifikacji alpinistycznych oraz specjalistycznego sprzętu – np. sprzątanie i czyszczenie dachów, usuwanie sopli, zabezpieczanie szyb i okien, które uległy zniszczeniu.

Cennik

Wysoka jakość usług i atrakcyjny cennik

Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, firm, korporacji oraz instytucji publicznych. Na tle innych firm warszawskich, wykonujących usługi mycia szyb i okien na wysokościach, wyróżnia nas profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem oraz dokładnością, zwracając uwagę na bezpieczeństwo, wysoką jakość świadczonych usług oraz terminowe ich wykonywane.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy z Warszawy oraz okolic. Dokonamy dla Państwa indywidulanej wyceny zlecenia. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjny cennik oraz liczne promocje. Podejmujemy się zleceń stałych oraz jednorazowych (przed świętami, ważnymi uroczystościami, w sezonie). Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie – przez formularz kontaktowy bądź telefonicznie.  

Poleska3 - Centrum Handlu i usług

Nie wiesz od czego zacząć?


Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego rozwiązania dla Twojego problemu?